13 Temmuz 2013 Cumartesi

DIY Fikirleri- Siyah Yaz Geceleri DIY Ideas- Black Summer Nights

Merhaba Diy-severler!! Uzun bir aradan sonra 4 yeni yazlık DIY fikri paylaşıyorum sizlerle. Hepsi oldukça kolay ve hayata geçirilebilir fikirler. Sıkıldığınız düz siyah parçalar için birebirler.

Hi DIY-lovers!! I have 4 summer DIY ideas for you. They are pretty easy to do. And they are great for the black pieces you got bored with. 


Pek açıklama gerektirmeyen bir proje bu. Etsy veya benzeri sitelerde bulabileceğiniz bunun gibi delikli çivilerle çok kısa bir sürede benzer bir t-shirt elde edebilirsiniz.

This project is quite self-explanatory. Using the spikes with holes like these you can have a similar t-shirt in no time. Kenar dikişleri atmayan şifon bir kumaştan büyük yuvarlak parçalar kesip düz, kısa siyah eteğinizin üzerine sık aralıklarla dikebilirsiniz. Dikişler görünmeyeceğinden el ile de dikebilirsiniz. 

You can cut circles out of a non fraying chiffon fabric and sew them onto one of your skirts. As the stitches will not be visible, you can also sew them by hand. 


Böyle bir ayakkabıyı ister piramit çivilerle isterseniz de simle ince bir çizgi oluşturarak süsleyebilirsiniz. Sim kullanarak süslerken kenarlarına bant yapıştırarak düz bir çizgi elde edebilirsiniz.

You can embellish similar shoes with pyramid studs or by creating a thin line with glitter. When using glitter, you can use a tape to guide you so that the edges will be straight. 


Herhangi bir eteğinizi, en üstteki DIY projesinde bahsettiğim çivilerle süsleyerek yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

By embellishing any skirt with the studs I mentioned in the first DIY project of this post, you can give it a brand new look. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails