21 Aralık 2011 Çarşamba

Al Ya Da Kendin Yap / Örgü Bereler Buy Or DIY / Knit Hats


İster zaten sahip olduğunuz bir bereye kurdele ekleyerek romantik bir hava katabilir, isterseniz de bu berenin benzerini örüp, benzer ip fakat farklı bir renk kullanarak bir de kurdele örüp yepyeni bir bereye sahip olabilirsiniz.

You can either choose to add a ribbon to your existing beret as a romantic detail, or just knit a whole new beret and a ribbon, with the same thread you used Giymeye cesaretiniz varsa böyle bir şey de örebilirsiniz, sanırım düz örgü örülmüş bu, lastik de olabilir, pek çıkaramadım. Desen eklemeyi biliyorsanız siyah iple ağız desenini ekleyebilirsiniz, yok ben uğraşamam diyorsanız keçe de kullanabilirsiniz. Gözler içinse top şeklinde satılan keçelerden alabilir, üzerlerine siyah kumaştan ya da keçeden yuvarlaklar kesip yapıştırabilirsiniz.

If you dare to wear this design, you can knit it. I think this one's done by plain knitting. If you know how to add a pattern, you can do it with black thread, but if you don't, you can just cut some black felt in mouth shape and sew it on the hat. For the eyes, you can use felt pom poms and cut circles out of black felt and glue them on the pom poms.


Colourblock modasını berenize taşımak isterseniz, seçeceğiniz iki renkle böyle bir bere örebilirsiniz. Dilerseniz tepedeki ponponu farklı bir renkte yapıp iyice renklenebilirsiniz. Sanırım ben de bir colourblock bere öreceğim yakın zamanda.

You can knit a colourblock hat, with the colours of your choice. If you wish you can make the pom pom in a different colour. It's all up to your imagination. And I have to add that I'm really thinking of knitting a colourblock hat.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails