6 Mart 2010 Cumartesi

Nascita Makyaj Fırçaları

Kızılay'da kozmetikçinin birini amaçsızca gezerken aklıma fırça ihtiyacım geldi. Eco Tools'tan sipariş vermeyi düşünüyordum o sırada ama şimdi gönderim ücreti falan ekleniyor, bir de üstüne beklemek ve kaybolma riski var. Zaten biliyorsunuz parfümeriye gittiğinizde çalışan kızlarımız sizi asla rahat bırakmaz. :) Ben amaçsız amaçsız bakınırken yanıma gelip yardımcı olalım diyince kızımız ben de fırça bakıyorum deyiverdim.:)

Sonra Nascita fırçaların yanına götürdü kız beni ama hepsi ambalajlı. Dedim benim bunları açıp yapısına bakmam gerek sonuçta önceden hiç duymadığım bir marka. Kabuki'sine baktım önce yumuşacık!!! Elimle de denedim bakalım yumuşak ama kılları hemen dökülüyor mu diye, dökülmedi. Eyeliner fırçasına baktım sonra o da aynı. :) Fiyatları da çoooook uygun olunca hemen aldım tabii.

Kabuki:13-14 tl
Eyeliner Fırçası: 1-2 tl

2 aydır neredeyse her gün bu fırçaları kullanıyorum. Tabii yıkıyorum da ama en ufak bi bozulma olmadı. Kabuki arada 1-2 kıl dökse de hala mükkemmel bir formda. Tabii bunları bu kadar beğenince bir de kapatıcı fırçası aldım o da 3-5 tl gibi bir şeydi.

Tek sorun hayvanlara zarar vererek üretilip üretilmediğine dair bir şey bilmiyorum. Onun dışında bu fiyata alınabilecek en başarılı fırçaları aldığımı düşünüyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails